ANIL YAPI DEKORASYON | bahçelievler siding kaliteli siding villa siding fibercement siding beysukent siding kavaklıdere siding keçiören siding
0(312) 483 54 51
   
Konusunda uzmanlaşmış ekibimiz , ve Pimaş Siding kalitesi ile yaşam mekanlarınız konforlu ve estetik kılıyoruz.Sistem kesitinde ithal XPS ve nem bariyeri kullanılmaktadır.Sistemin monte edildiği karkaslar emprenye edilmiş ahşaptan yapılmaktadır.

Neden PiMAŞ Siding Sistemi?
• Türkiye'nin ilk ve tek güvenlikli kilitlemesine sahip siding sistemidir.Bu özelliği sayesinde yüksek katlı binalarda çok şiddetli rüzgarlarda dahi yerini ve özelliğini korur.
• Yüksek oranda ısı yalıtımı, ses yalıtımı, su yalıtımı sağlar. Sistem profilleri Coex olarak özel katkılı sert PVC' den üretilmiştir.
• Nefes alan ve içerideki nemi dışarı atabilen bir cephe kaplamasıdır.
• Her türlü iklim şartlarına ve kimyasal etkilere karşı son derece dayanıklıdır.
• Mevcut binalara ve yeni inşaatlara her mevsimde uygulanabilir.Uygulaması son derece kolaydır.
• inşaatarda kaba ve ince sıvaya gerek kalmadığından maliyetleri azaltır, binaya ekstra ağırlık getirmez.
• Binanın dış görünümünü güzelleştirir, yapının değerini arttırır.
• Ömrü, binanın ömrü kadardır.
• Bakımı kolay ve maliyeti düşüktür.Cephe boyama ve sıvama maliyetlerinden sizi muaf tutar.

Yalı Baskı   Tekne Baskı   Dikey Baskı
Yalı Baskı profilleri, şekil itibariyle eski ahşap yalıların dış görüntüsünden esinlenilerek tasarlandığından, binanıza klasik bir şıklık ve zerafet katar. İzolasyon yöntemi olarak en gelişmiş malzemelerle binanızın yalıtımını sağlarken, görünüm olarak klasikliği tercih etmenize olanak verir. Uzun yıllar özellliğini koruması için Coex olarak sert PVC'den üretilen Yalı Baskı profilleri, çok şiddetli rüzgarlarda bile dayanabilmesini sağlayan güvenlikli kilitleme sistemine sahiptir.
 
Teknelerin suya, rüzgara, zolu şartlara olan dayanıklılığından esinlerek tasarlanmış olan Tekne Baskı profilleri, binanıza güçlü bir görünüm ve estetik katar. Her türlü hava koşuluna karşı binanızı koruyan etkili izolasyon özelliğini yıllar boyu koruyabilmesi için Coex olarak sert PVCden üretilen Tekne Baskı profilleri, güvenlikli kilitleme özelliği sayesinde yüksek katlı binalara güvenle uygulanabilmektedirler.
 
Dikey Baskı profilleri, klasiklikten hoşlanmayanlar için, yatay profillerle birlikte kullanılarak binanıza farklı ve modern bir görünüm katar. Tercihe göre, H kanal profilleri kullanılarak yatay kaplama yapılması da mümkündür. Dikey Baskı profilleri maksimum düzeyde ısı, ses ve su yalıtımı sağlayabilmek için diğer Pimaş Siding profilleri gibi Coex olarak sert PVCden üretilmektedir.