ANIL YAPI DEKORASYON | pimapen fiyat çukurambar siding çatı kapama uygun duşakabin pimapen pencereleri cam balkon çayyolu glass cam balkon kayar cam balkon cam kapama pimapen kapilar
0(312) 483 54 51
   
TSE: PİMAPEN sektörünün TSE belgesi verilen ilk markasıdır.
ISO 9001:2000: Tasarım geliştirme üretim, tesis ve servisi içeren en kapsamlı ISO Belgesine sahip PİMAPEN, bu belgeyi yurtdışından (ABS Quality Evaluations, Inc.'in tetkikinden başarıyla geçerek) almıştır.
IFT: PİMAPEN'in tüm performans testleri Almanya'daki Rosenheim Enstitüsü (IFT) tarafından yapılmakta ve uluslararası standartlara uygunluk bu belge ile bir kez daha tescil edilmektedir.
GOST-R: Sert iklim koşulları için belirlenmiş standartlara uygunluğunu onaylayan GOST-R belgesi Rusya İnşaat Bakanlığı'nca Pimapen'e verilmiştir.
RAL: Pimapen, Alman PVC pencere profili ve profil hammaddesi üreticilerinin oluşturduğu RAL tarafından verilen ve standartlara uygunluğunu onaylayan bu belgenin sahibidir.
  INCERC: PİMAPEN, Romanya Bayındırlık Bakanlığı İnşaat Ekonomi ve Araştırma Komisyonu (MLPAT) tarafından verilen ve standartlara uygunluğunu onaylayan bu belgeye de sahiptir.
EMI: Macaristan Standartlar Enstitüsü tarafından verilen EMI Belgesi de Pimapen'in uluslararası kalitesini onaylayan belgeler arasındadır.
EPW: Pimapen ayrıca, Avrupa Plastik Pencere Üreticileri Federasyonu'na üye olan ve bu Federasyonun belirlediği standartlarda üretilen bir markadır.
ITB: Polonya Teknik ve Yapı Enstitüsü (ITB) tarafından PVC Profil ve pencerelerin standartlara uygunluğunu belgeleyen bu belge de PİMAPEN'de var.