ANIL YAPI DEKORASYON | teras izalasyon cam balkon sistemi şahika cam balkon cam balkon fitili cambalkon kaplama pimapen bayii balkon cam kapama pimapen kapı ve pencere pimapen tamirat winsa pimapen
0(312) 483 54 51
   
TSE: PİMAPEN sektörünün TSE belgesi verilen ilk markasıdır.
ISO 9001:2000: Tasarım geliştirme üretim, tesis ve servisi içeren en kapsamlı ISO Belgesine sahip PİMAPEN, bu belgeyi yurtdışından (ABS Quality Evaluations, Inc.'in tetkikinden başarıyla geçerek) almıştır.
IFT: PİMAPEN'in tüm performans testleri Almanya'daki Rosenheim Enstitüsü (IFT) tarafından yapılmakta ve uluslararası standartlara uygunluk bu belge ile bir kez daha tescil edilmektedir.
GOST-R: Sert iklim koşulları için belirlenmiş standartlara uygunluğunu onaylayan GOST-R belgesi Rusya İnşaat Bakanlığı'nca Pimapen'e verilmiştir.
RAL: Pimapen, Alman PVC pencere profili ve profil hammaddesi üreticilerinin oluşturduğu RAL tarafından verilen ve standartlara uygunluğunu onaylayan bu belgenin sahibidir.
  INCERC: PİMAPEN, Romanya Bayındırlık Bakanlığı İnşaat Ekonomi ve Araştırma Komisyonu (MLPAT) tarafından verilen ve standartlara uygunluğunu onaylayan bu belgeye de sahiptir.
EMI: Macaristan Standartlar Enstitüsü tarafından verilen EMI Belgesi de Pimapen'in uluslararası kalitesini onaylayan belgeler arasındadır.
EPW: Pimapen ayrıca, Avrupa Plastik Pencere Üreticileri Federasyonu'na üye olan ve bu Federasyonun belirlediği standartlarda üretilen bir markadır.
ITB: Polonya Teknik ve Yapı Enstitüsü (ITB) tarafından PVC Profil ve pencerelerin standartlara uygunluğunu belgeleyen bu belge de PİMAPEN'de var.